Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Yhteystiedot

Puulinja Suomi Oy
Joupinmukka 8 B
60320 Seinäjoki

 

Puhelinnumero:
045 3472223

Sähköpostiosoite:
info@puulinja.fi

Myynti
Matti Niinikoski
Toimitusjohtaja
matti.niinikoski@puulinja.fi
045 3472223

Myynti
Tanja Marttila
Myyntiassistentti
tanja.marttila@puulinja.fi 
040 1549290

 Myynti

Joni Haapala
joni.haapala@puulinja.fi
050 3088505

Myynti
Pekka Saarelainen
pekka.saarelainen@puulinja.fi
040 7021730

Myynti
Emilia Niinikoski
Myynninedistäjä
emilia.niinikoski@puulinja.fi
050 9176402

Hallinto
Virpi Niinikoski 
virpi.niinikoski@puulinja.fi 
045 3274222

Yhteydenottolomake

*:llä merkityt kentät ovat pakollisia.